Τηλεοπτικό Πρόγραμμα: Όλες οι ποδοσφαιρικές μεταδόσεις του τετραημέρου

Αθλητικα


Σπουδαίες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το τετραήμερο (29/4-2/5) στα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα.

Η δράση συνεχίζεται στα μεγάλα πρωταθλήματα, με άκρως ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στο τετραήμερο 29 Απριλίου με 2 Μαΐου σε Premier League, Bundesliga, Serie A, La Liga και Ligue 1.

Στην ειδική ενότητα του SPORT24 μπορείτε να δείτε όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα κάθε ημέρες, ενώ όλες οι αναμετρήσεις θα καλυφθούν ζωντανά από το Matchcenter.

Παρασκευή 29 Απρίλίου

  • 20:30 Super Lig: Φενέρμπαχτσε – Γκαζιαντέπ **
  • 20:30 Super Lig: Γκιρενούσπορ – Αδάνα Ντεμίσπορ **
  • 21:00 Eredivisie: Ουτρέχτη – Ναϊμέχεν **
  • 21:30 Bundesliga: Ουνιόν – Γκρόιτερ Φιρτ / Novasports 3HD
  • 22:00 Ligue 1: Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν / Novasports 2HD
  • 22:00 La Liga: Σεβίλλη – Κάντιθ / Novasports 1HD
  • 22:15 Primeira Liga: Φαμαλικάο – Εστορίλ **

Σάββατο 30 Απριλίου

  • 14:30 Premier League: Νιούκαστλ – Λίβερπουλ / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 15:00 La Liga: Αλαβές – Βιγιαρεάλ / Novasports 1HD
  • 16:00 Serie A: Κάλιαρι – Βερόνα / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 16:00 Super Lig: Κόνιασπορ – Φατίχ Καραγκιουμρούκ **
  • 16:00 Super Lig: Κασίμπασα – Μπασάκσεχιρ **
  • 16:00 Serie A: Νάπολι – Σασουόλο / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 16:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ – Μπόχουμ / Novasports 4HD
  • 16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη – Βόλφσμπουργκ / Novasports 5HD
  • 16:30 Bundesliga: Μάιντς – Μπάγερν / Novasports 3HD
  • 16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ – Κολωνία / Novasports News
  • 16:30 Bundesliga: Αρμίνια – Χέρτα / Novasports 6HD
  • 17:00 Premier League: Άστον Βίλα – Νόριτς / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 17:00 Premier League: Σαουθάμπτον – Κρίσταλ Πάλας / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 17:00 Premier League: Γουότφορντ – Μπέρνλι / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 17:00 Premier League: Γουλβς – Μπράιτον / COSMOTE SPORT 9 HD
  • 17:15 La Liga: Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ / Novasports 1HD
  • 17:30 Super League Interwetten: ΟΦΗ – Παναιτωλικός / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 18:00 Ligue 1: Λανς – Ναντ / Novasports 2HD
  • 19:00 Serie A: Σαμπντόρια – Τζένοα / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 19:00 Primeira Liga: Μαρίτιμο – Μπενφίκα / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 19:30 La Liga: Βαλένθια – Λεβάντε / Novasports Prime
  • 19:30 Premier League: Λιντς – Μάντσεστερ Σίτι / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 19:30 Bundesliga: Χοφενχάιμ – Φράιμπουργκ / Novasports 3HD
  • 19:45 Eredivisie: Άγιαξ – Τσβόλε / Novasports 5HD
  • 20:30 Super League Interwetten: Βόλος – Ατρόμητος / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 20:30 Super Lig: Τράμπζονσπορ – Αντάλιασπορ **
  • 20:30 Super Lig: Χατάισπορ – Αλτάι **
  • 21:00 Eredivisie: Χεράκλες – Τβέντε **
  • 21:00 Primeira Liga: Πόρτο – Βιζέλα / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 21:45 Serie A: Σπέτσια – Λάτσιο / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 22:00 Ligue 1: Ρεν – Σεντ Ετιέν / Novasports 2HD
  • 22:00 La Liga: Αθλέτικ – Ατλέτικο Μαδρίτης / Novasports 1HD
  • 22:00 Eredivisie: Σπάρτα – Άλκμααρ **

Κυριακή 1 Μαΐου

  • 13:30 Serie A: Γιουβέντους – Βενέτσια / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 14:00 Scottish Premiership: Σέλτικ – Ρέιντζερς / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 14:00 Ligue 1: Τρουά – Λιλ / Novasports Prime
  • 14:45 Super League 2: Αναγέννηση Καρδίτσας – Ξάνθη **
  • 14:45 Super League 2: Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός / ΕΡΤ SPORTS 4
  • 14:45 Super League 2: Βέροια – Καβάλα/ ΕΡΤ SPORTS 2
  • 14:45 Super League 2: Ηρακλής – Αλμωπός **
  • 14:45 Super League 2: Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου **
  • 14:45 Super League 2: Ολυμπιακός Β’ – Ολυμπιακός Βόλου **
  • 14:45 Super League 2: Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β΄ **
  • 14:45 Super League 2: ΑΕΛ – Τρίκαλα **
  • 14:45 Super League 2: Κηφισιά – Καλαμάτα **
  • 14:45 Super League 2: Ρόδος – Καραϊσκάκης **
  • 14:45 Super League 2: Λεβαδειακός – Εργοτέλης **
  • 14:45 Super League 2: Ηρόδοτος – Αστέρας…



Διαβάστε τη συνέχεια: sport24.gr